Багато пар за роки спільного життя виробили певні правила, які допомагають їм залишатися разом і зберігати кохання довгі роки. Навіть така проста порада, як не сперечатися під час розбіжностей, а дати один одному час подумати, може зробити шлюб міцнішим. У цьому впевнена пара досі закоханих 100-річних довгожителів із американського Огайо.

Для них усе почалося 1941 року. Тоді в церкві юна Джун, єдина з решти дівчат, обернулася до тих, хто сидів на задніх лавах, побачила Х’юберта і посміхнулася йому. Вона одразу закохалася в красу молодого чоловіка, а він уже у дорослому віці зізнався, що навіть уявити не може, як би склалося його життя, якби дівчина не посміхнулася.

Джун і Хьюберт Малікоте знайомі 81 рік і вже понад 79 років одружені. Вони назвали два секрети їхнього міцного шлюбу: завжди цілуватися перед сном і при виникненні розбіжностей брати тайм-аут один від одного. Про ці речі пара домовилася на ранньому етапі своїх стосунків, пише The Washington Post.

Довгожителі рекомендують ніколи не критикувати один одного і не допускати перетворення різних непорозумінь у повноцінні суперечки за допомогою перерв у спілкуванні від кількох хвилин до години або навіть двох. За цей час можна багато що обміркувати, а емоції, які часто призводять не до найкращих рішень, вщухають. Після цього вже можна обговорити проблему. При цьому Х’юберт зазначив, що кожного разу, коли Джун усміхається, всі складнощі зникають. Подружжя підкреслює, що жоден з подружжя ніколи не зробив би того, що могло нашкодити іншому.

Багато пар кажуть, що один із секретів міцного шлюбу полягає в тому, щоб не засинати у сварці. Це перегукується з правилом подружжя Маликоте. Вони ніколи не лягають спати без поцілунку, що дозволяє зберігати ніжність у стосунках навіть через 79 років спільного життя.

Коли Джун і Х’юберт Малікот одружилися, їм було всього по 20 років. Цікаво, що закохані народилися в той самий місяць і обидва відзначили своє 100-річчя влітку 2022 року.