ГоловнаСтоматологіяПоради стоматологам: як створювати реставрації у фронтальній області

Поради стоматологам: як створювати реставрації у фронтальній області

Створення естетично привабливої реставрації у фронтальному відділі посмішки – актуальне питання сучасної стоматології. Підбір матеріалів потрібного кольору і прозорості для відтворення природного вигляду зуба пацієнта – складне завдання, що вимагає від стоматолога високого професіоналізму. Застосування якісних рідких композитів при лікуванні істотно спрощує поставлені перед лікарем завдання.

Зуби

Застосування високоестетичних композитів

Природний колір зубів формується за рахунок природного відтінку дентину і емалі, а також прозорості останньої. Для отримання бажаного результату потрібно правильно підібрати відтінки реставраційної системи. Сучасні полімери відповідають колірній системі A-D і включають більш десяти дентинових і емалевих відтінків. Для відновлення ріжучого краю використовуються міцні, високопрозорі композити. А пошарове нанесення матеріалів забезпечує швидке, просте відтворення параметрів будь-якого зуба.

Покрокова реставрація

Природний вид посмішки після реставрації залежить від здатності стоматолога правильно визначити початкові параметри зуба, підібрати відповідні матеріали для відновлення. Сучасні реставраційні системи максимально просто адаптуються до потреб конкретного пацієнта і використовуються як для стандартних тришарових реставрацій в простих клінічних випадках, так і для художньої реставрації в зоні посмішки.

вініри

Контроль кольору реставрації

Ключовим питанням при відновленні зубів стає вибір відтінку, прозорості використовуваних полімерів. Природна емаль відрізняється високою світлопроникністю, тому колір дентину багато в чому визначає підсумковий вид зуба.

При недостатній товщині дентинового ядра відреставрований зуб може здаватися сірим. В такому випадку необхідно попередньо збільшити товщину дентинового шару, використавши відповідну реставраційну систему.

Занадто тонке дентинове ядро в поєднанні з тонким шаром емалі створює зворотний ефект, роблячи зуб занадто яскравим. Отримати природний відтінок можна, зменшивши обсяг дентину і завдавши достатній шар емалі з урахуванням її фінішної обробки і полірування.

Гало-ефект стоматологічних реставрацій

Природний блиск усмішці надає відображення дентину в ріжучому краї. Ефект «гало» помітний при розташуванні щечной поверхні лінгвально-інцізальной емалі під прямим кутом. Надати необхідний блиск усмішці можна, використовуючи для формування різального краю реставраційні системи, що містять опалесцентні матеріали.

Сучасне обладнання, якісні полімери та дотримання простих рекомендацій дозволять вам легко створювати якісні реставрації в зоні посмішки.

*На правах реклами