Про те, як налагодити обмін речовин, розповіла лікар-ендокринолог Зухра Павлова. За її словами, люди часто припускаються помилки, через яку не можуть схуднути: п’ють мало води.

Від зайвої ваги необхідно позбавлятися, так як рано чи пізно почнуться проблеми зі здоров’ям. За словами ендокринолога, ожиріння – вірний шлях до прискореного старіння.

За словами Павлової, жир з організму не йде без регулярного вживання рідини.

– Без кисню не буває вогню, так і без води жир не йде з організму. З водою з організму виводяться токсини, поліпшується метаболізм, – зазначила вона.

Крім того, рідина перебиває бажання поїсти.

Для відновлення організму фахівчиня радить включити в раціон сезонні овочі, фрукти, ягоди. Ще потрібно щодня влаштовувати прогулянки, висипатися і менше нервувати.

Як нагадують експерти, сидячий спосіб життя призводить до гіподинамії. М’язи слабшають і атрофуються, зменшуються сила і витривалість. Скорочується кісткова маса, страждають функції хребта і суглобів. У малорухливих людей можуть бути атеросклероз, артеріальна гіпертензія, ожиріння, хронічна ішемія серця і мозку, ендокринно-обмінні розлади, депресія, сколіоз, остеопороз, захворювання бронхолегеневої системи.

А ще нестача активності позначається на роботі мозку — розвивається слабкість, знижується працездатність і розумова активність, з’являються безсоння і стомлюваність.