Співробітники Жіночої лікарні Бригама спільно з фахівцями з Університету Тафтса в Бостоні (США) провели дослідження, яке довело, що в спробах скинути зайву вагу важливо стежити не тільки за калорійністю їжі. Медики дійшли висновку, що визначальною умовою в цій справі є те, коли людина з’їдає саме ситну страву дня.
 
Чим пізніше ви їсте свою основну страву, тим складніше буде скинути вагу, стверджують експерти. Як повідомив у своїй доповіді провідний автор дослідження нейробіолог Френк Шєєр, дослідження продемонструвало вченим, що, коли люди їдять в більш пізній час доби, вони худнуть значно гірше і повільніше, ніж ті, хто робить це до 15.00. «Те, у скільки людина їсть свою основну страву, є важливим фактором при складанні різних програм схуднення», – переконаний доктор Шєєр.
 
Фахівцями були проаналізовані дані великої групи людей із зайвою вагою (420 чоловік), які брали участь в 20-тижневій програмі по схудненню в місті Мурсія. Традиційно у цьому регіоні основною стравою дня вважається обід, на який припадає майже 40% добових калорій, споживаних місцевими жителями. Жінки, які брали участь в експерименті, були поділені на дві групи, одна з яких з’їдала свій обід в ранній час (до трьох годин дня), а інша – в пізніший (після трьох годин дня). При підведенні підсумків з’ясувалося, що учасниці з першої групи худнули значно краще, в той час як у другій спостерігалася знижена чутливість до інсуліну, що є передумовою для розвитку цукрового діабету.

Читайте також:  Кардіолог назвала продукти, від яких краще відмовитись після 30 років

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
ОГЛЯД ОСНОВНИХ ЗАСОБІВ І СПОСОБІВ СХУДНЕННЯ

РОЗКРИТО ТРИ ХИТРОЩІ ДЛЯ ШВИДКОГО СХУДНЕННЯ

ЯК ШВИДКО СХУДНУТИ НА 10 КГ?