Одним з відомих оновлень від Гугл цього року стала платна версія Chrome, що орієнтована на комерційне застосування. Enterprise Premium, яка працює з середини квітня, має більш надійний захист та вбудовані функції штучного інтелекту. Але, у травні 2024 року, компанія також додала низку важливих функцій до фірмового мобільного браузера. Зокрема, з останнього, 30 травня, Google представила версію Chrome 124, яка може відчиняти сторінки всередині додатку з використанням режиму “малюнок у малюнку”. Тим часом, якщо людина бажає відволіктися, можна отримати фріспіни за реєстрацію у казино та, запустити улюблені слоти без жодних вкладень. 

Які можливості Chrome з’явилися цього травня

Практично, Гугл надає певні оновлення до мобільного Хром кожного тижня. Зокрема, це добре видно з постійного розвитку можливостей Плей Маркету. Там постійно з’являються:

  • Свіжі опції, що допомагають знаходити необхідні додатки;
  • Можливості, які пришвидшують та спрощують завантаження;
  • Оновлені безпекові функції та краща продуктивність.

Окремо, протягом останнього тижня вийшли такі оновлення, як от відображення “подій та пропозицій” у новому форматі. Було збільшено час на заповнення карток для наліпок (це позитивно вплине на заробітки). До того ж розробники гарно попрацювали над сервісами керування системою. Зокрема, були виправлені деякі баги, пов’язані з діагностикою та керуванням.

Більше про Chrome 124

Chrome

Згідно з матеріалом engadget.com, 30 травня, Гугл видала оновлення для мобільного Chrome, яке має номер 124. До прикладу, якщо людині потрібно відчинити поштовий сервіс, достатньо натиснути шеврон або згорнути браузер. Тим часом, відкрита сторінка перетворюється на компактне віконце, яке можливо притягнути до будь-якого боку екрану. 

У мобільному браузері діє спеціальна кнопка, яка активує функцію. Її розташовано у загальних інструментах, поряд з іншими вкладками. А, за умови її натискання, поточна сторінка зменшиться до плаваючого віконця, як у випадку з відтворенням відео на YouTube.

На правах реклами*