Синці, які раптово з’являються на ногах, можуть свідчити про розвиток ряду захворювань. Частіше помічають у себе жінки, оскільки шкіра і капіляри у них більш тонкі, ніж у чоловіків.

Синці на ногах, що проявилися після удару або травми — нормальна реакція організму. Однак якщо вони з’являються все частіше — це привід задуматися про своє здоров’я.

Однозначно слід сходити до лікаря при наявності синців і деяких додаткових ознак. Це біль, підвищення температури; в місці гематоми є припухлість; синці проявляються один за іншим; синці виникають регулярно.

За словами медиків, такий стан характерний, в тому числі, при хворобах нирок, червоний вовчак, гепатиті, варикозному розширенні вен, лейкозі, цукровому діабеті.

Читайте також:  Терапевт розповіла про першу ознаку артриту, яка з'являється вранці

Всі ці захворювання супроводжуються підвищеною крихкістю і ламкістю судин, порушенням згортання крові, що і призводить до появи гематом.

Іноді синці на ногах проявляються при гормональному дисбалансі в організмі. Таке можливо під час вагітності, в період клімаксу, а також у осіб, які страждають ожирінням.

Крім того, синці на ногах у жінок часто виникають при різкому схудненні.

Варикозне розширення вен являє собою патологію, до якої можуть привести тісна білизна, постійне носіння взуття на високих підборах, прийом контрацептивів, вагітність.