ГоловнаНовини Здоров'яПро які небезпечні захворювання можуть свідчити синці на ногах

Про які небезпечні захворювання можуть свідчити синці на ногах

Синці, які раптово з’являються на ногах, можуть свідчити про розвиток ряду захворювань. Частіше помічають у себе жінки, оскільки шкіра і капіляри у них більш тонкі, ніж у чоловіків.

Синяк

Синці на ногах, що проявилися після удару або травми — нормальна реакція організму. Однак якщо вони з’являються все частіше — це привід задуматися про своє здоров’я.

Однозначно слід сходити до лікаря при наявності синців і деяких додаткових ознак. Це біль, підвищення температури; в місці гематоми є припухлість; синці проявляються один за іншим; синці виникають регулярно.

За словами медиків, такий стан характерний, в тому числі, при хворобах нирок, червоний вовчак, гепатиті, варикозному розширенні вен, лейкозі, цукровому діабеті.

Читайте також:  Найбільш небезпечний для серця алкогольний напій

Всі ці захворювання супроводжуються підвищеною крихкістю і ламкістю судин, порушенням згортання крові, що і призводить до появи гематом.

Іноді синці на ногах проявляються при гормональному дисбалансі в організмі. Таке можливо під час вагітності, в період клімаксу, а також у осіб, які страждають ожирінням.

Крім того, синці на ногах у жінок часто виникають при різкому схудненні.

Варикозне розширення вен являє собою патологію, до якої можуть привести тісна білизна, постійне носіння взуття на високих підборах, прийом контрацептивів, вагітність.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News