Кількість жертв діабету зростає з запаморочливою швидкістю, частково тому, що це захворювання нерозривно пов’язане з ожирінням. Медичні установи по всьому світу абсолютно ясно дали зрозуміти, що хороша дієта забезпечує кращий захист від хвороби.

Одні продукти не рекомендуються, а інші рекомендуються через те, що вони знижують рівень глюкози в крові. Женьшень, який можна вживати в незліченних формах, може знизити рівень цукру в крові всього за 30 хвилин, пише Express.

Ряд продуктів можуть оказиваеть вплив на рівень глюкози в крові, допомагаючи впасти за короткий проміжок часу. Женьшень, коренева рослина, відома своїми антидіабетичними властивостями, знижує рівень цукру в крові всього за півгодини.

Читайте також:  П'ять факторів мають вирішальне значення для довгого життя без хвороби Альцгеймера

Одне дослідження, відзначило значне зниження рівня глюкози в крові через 30 хвилин після того, як група суб’єктів з порушеним рівнем глюкози натщесерце споживала корейський сорт червоного женьшеню. Дослідження є одним з багатьох, що підтверджують, що як азіатський, так і американський женьшень знижують рівень глюкози в крові у діабетиків 2 типу.

Клініка Мейо:

«Ці дослідження показують, що екстракт американського женьшеню ефективний і безпечний як додаткове лікування діабету 2 типу».

В цілому, однак, женьшень рідко має значний вплив на A1C, інсулін натщесерце або інсулінорезистентність. Проте один мета-аналіз 2016 року виявив поліпшення тригліцеридів, загального холестерину та ліпопротеїнів низької щільності після використання женьшеню. Ці ефекти можуть бути пов’язані з розчинною клітковиною женьшеню, яка зв’язується з ліпідами в травному тракті і виводить їх з організму.

Читайте також:  2 риси характеру пов'язали із прискореним зниженням когнітивних функцій

Висока концентрація антиоксидантів означає, що він також може підвищити імунітет організму.