Варто почати прямо зараз!

Від того, що і як ми їмо, залежить не тільки тривалість нашого життя і фізичне здоров’я, але і здоров’я нашого мозку, а також його здатність чинити опір віковим когнітивним змінам. Якщо ви прямо сьогодні почнете трохи міняти свої харчові звички, ви істотно підвищите свої шанси зустріти сотий День народження в здоровому розумі, твердій пам’яті і відмінному настрої!

Не переїдайте

Як правило, ми з’їдаємо на 20-30 відсотків більше, ніж нам насправді потрібно для насичення. Привчіть себе їсти повільно, ретельно пережовуючи їжу і ні на що не відволікаючись. А ще — заведіть посуд меншого розміру — це допоможе візуально зберегти порції великі, а насправді з’їдати рівно стільки, скільки потрібно. Здорова вага — це не тільки ефективна профілактика хвороб серця і судин або діабету, але і міцний захист від хвороби Альцгеймера.

Їжте фрукти і овочі

П’ять порцій фруктів і овочів в день — ось обов’язкова норма для тих, хто хоче зберегти ясний розум до самої старості. Дослідження, в якому взяли участь майже 4 тисячі добровольців, підтвердило зв’язок між регулярним достатнім вживанням овочів і фруктів і більш повільним зниженням когнітивних здібностей в літньому віці — на цілих 40%!

Продовження на наступній сторінці: 1 2 3