Продукти і напої, що сприяють зростанню жирової тканини в чоловічому організмі, погано позначаються на його здатності синтезувати головний гормон сексуальності та енергії – тестостерон.

Про те, що захопленість певними продуктами і напоями знижує у чоловіків рівень тестостерону, розповів в інтерв’ю сексолог Євген Кульгавчук. Він пояснив, що вироблення даного гормону пригнічує регулярне і непомірне вживання алкоголю.

Крім того, фахівець радить сильній статі не пити багато кави. За словами Кульгавчука, “більше трьох чашок кави в день може шкодити корі надниркових залоз, які беруть безпосередню участь у виробленні тестостерону”.

Також чоловікам потрібно бути обережніше з м’ятою, відварами і чаями з неї. Ця рослина відома своїм заспокійливим ефектом, який поширюється “не тільки на нервову систему, але і на сексуальну складову теж”..

Звичка щільно вечеряти, а також велика кількість продуктів і напоїв, що містять прості вуглеводи, теж завдають удару по чоловічому сексуальному здоров’ю – перш за все, тому що ці фактори сприяють повноті, ожиріння. Кульгавчук підкреслять, що чим більше жиру накопичує чоловіче тіло, тим гірше виробляє тестостерон.