Ми живемо в століття, коли не грішно споживати напівфабрикати і заморожені продукти. Це дозволяє продукту довше зберігати свою свіжість. Адже заморожене м’ясо можна зберігати в морозилці до одного року, а ягоди і фрукти – від 8 до 12 місяців.

Однак є деякі продукти, які краще навіть не намагатися заморожувати, так як їх смакові і якісні характеристики будуть істотно зіпсовані. Детальніше про це розповімо в нашому матеріалі.

Готові макарони

Коли ви ставите макарони в морозилку, то нічого хорошого з цього не вийде. Це буде неапетитна страва, яку буде неможливо їсти. Якщо ж така необхідність виникла, то заморожуйте не до кінця готові макарони, а перед приміщенням в морозилку додайте в них оливкову олію, щоб вони не злиплися.

Читайте також:  Експерти з'ясували, хто з працівників має більший ризик деменції

Напої в банках

Мова про алюмінієві банки. Це призведе до того, що рідина розшириться, порве ємність і напій виллється назовні, зіпсувавши все, що знаходиться в морозилці і її саму.

Торти і тістечка з посипанням

Тістечка, торти та інші десерти з крихтою зверху не варто заморожувати. Адже через це вони стануть вологими, а значить м’якими. В результаті якість продукту буде зіпсовано.

Желатинові страви

Желатин після розморожування стає кристалізованим. В результаті ніякого смаку, форми і властивостей желатинового продукту.

Соус

Будь-які підливи і соуси не стануть краще, якщо їх заморозити. Якщо в продукті є борошно або кукурудзяний крохмаль, то після заморозки трапиться їх розшарування. Найкраще соуси зберігати в холодильнику, а не в морозилці. Але термін придатності готового продукту становить не більше одного тижня.

Читайте також:  Ознаки цукрового діабету та підвищеного цукру у жінок

Яйця в шкаралупі

У яйці близько 76 відсотків води. Тому якщо його заморозити, то шкаралупа здатна лопнути, а всередину проникнуть бактерії з поверхні шкаралупи.

Авокадо

Авокадо втратить свою кремову ніжну текстуру. Ідеально зберігати не більше 2 днів в герметичній упаковці в холодильнику.

Картопляне пюре

Тільки в самій крайній ситуації можна заморозити даний продукт. Після заморозки смак і якість страви загубиться. Не ризикуйте і все буде прекрасно.