Деякі продукти, що поміщаються безліччю людей на зберігання в холодильник, насправді не повинні зберігатися там – вплив низьких температур змушує їх втрачати корисні властивості або ставати шкідливими.

Помідори. Холод зберігає їх, але також перериває дозрівання, змушує втрачати характерну консистенцію, робить менш смачними. Це відноситься до всіх видів помідорів – їх найкраще тримати в сухому прохолодному темному місці.

Цибуля. Свіжозрізану зелену цибулю можна зберігати в холодильнику в спеціальному контейнері протягом декількох днів. Ріпчасту цибулю поміщати туди не потрібно, вона лише втратить свої поживні і смакові якості, почне розм’якшуватися через вологу. Для нього слід знайти невеликий сухий темний простір.

Картопля. Щоб зберегти продукт якомога довше, знадобиться сухе місце. У холодильнику картопляний крохмаль починає швидше перетворюватися в цукор: його споживання буде провокувати різкі скачки глюкози в крові. Помістіть картоплю в паперовий пакет і залиште на полиці в шафі – так вона збережеться довше і буде набагато кориснішою.

Кава. Поміщений в холодильник, вона вбирає запахи і вологість всіх інших продуктів, тому зберігати її там не потрібно – цілком достатньо герметичного контейнера і кімнатної температури.

Авокадо. Низькі температури холодильника дозволяють зберігати екзотичний плід кілька тижнів, проте ви не отримаєте головного – м’якості. Для досягнення консистенції, яка робить його таким смачним, авокадо потрібно зберігати при кімнатній температурі. Щоб прискорити дозрівання, поруч корисно тримати яблуко.

Яйця. Майже у всіх є спеціальний контейнер для цього продукту всередині холодильника, але правда в тому, що він марний. Яйця можна сміливо зберігати за межами рефрижератора – в супермаркетах саме так і роблять. Вміст поза холодильником робить їх більш смачними.

Мед. Холодильник не продовжує його збереження, а скоріше викликає кристалізацію, що прискорює окислення продукту. Мед набагато краще зберігається при кімнатній температурі і в темряві.

Банан. Кращий спосіб “вбити” банани – це помістити їх в холодильник: вони швидко стануть м’якими і коричневими. Їх потрібно тримати при кімнатній температурі, що важливо – не в одному кошику з яблуками.

Апельсин. Цитрусові містять лимонну кислоту, яка не виносить перебування в холоді. Хочете, щоб апельсини були м’якшими і приємнішими на смак, не розміщуйте їх в холодильник.