Каліфорнієць Роб Райнхарт винайшов напій, який замінює їжу. 24-річний Роб працює програмістом, напевно, тому йому близька ідея перекушувати, не відходячи про клавіатури і не відводячи очей від монітора. Продукт, що отримав назву «сойлент» (soylent), Райнхарт відчував на собі.

Сойлент містить всі необхідні людині речовини: жири білки, солі, мікроелементи, вуглеводи. Виглядає як білий порошок, залишається розвести водою. Винахідник живильної суміші вже кілька місяців п’є по три баночки Сойлент на день, почувається добре. Добова доза поживних і корисних речовин відповідає рекомендованої Національною академією наук.

Чудовий порошок, за словами винахідника, абсолютно безпечний, на відміну від природних продуктів, не викликає алергії, нормалізує вагу і травлення. Економить час на готуванні і миття посуду, коштує набагато дешевше справжніх продуктів. Рейнхарт вирішив нагодувати Сойлент всю планету і налагодити масове виробництво. Ціна питання становила 100 тисяч доларів, проте спонсори – напевно серед них багато програмістів, – вже інвестували в стартап Рейхарта 430 тисяч. Їжа майбутнього не має смаку і запаху.

Читайте також:  Доведено: через переїдання може виникнути інфаркт