Багато з тих, хто відвідує спортзал, хотіли б знати про те, яким чином спалювати максимальну кількість калорій. Це проста зміна в тренуваннях зробить процес позбавлення від зайвого жиру найбільш ефективним.

Виконання будь-яких фізичних навантажень та тренувань дуже корисно для здоров’я, але якщо ви робите помилки в спортзалі, то можливо, витрачаєте час даремно. Наприклад, коли ви сідаєте на велотренажер і неспішно крутите педалі хвилин 30 або навіть годину, поглядаючи якесь реаліті-шоу в телевізорі, то прогрес у справі боротьби із зайвою вагою буде мінімальним, якщо ви взагалі його помітите. А багатьом людям буває складно вставити в напружений графік дня між роботою, дітьми і домашніми справами півгодини або годину занять у спортзалі. На щастя, існує одне просте правило, яке зробить тренувальний процес швидким і максимально ефективним.

Дослідники з Університету Макмастер з’ясували, що інтенсивні навантаження тривалістю всього одну хвилину настільки ж ефективні, як і 45-хвилинні помірні тренування. Дослідники спостерігали за чоловіками, які займаються сидячою роботою. Їх попросили крутити педалі максимально швидко та так сильно, як тільки вони можуть на стаціонарному велотренажері. Тривалість навантаження становила всього 60 секунд щодня.

Через 12 тижнів серед добровольців було зафіксовано поліпшення аеробних показників, контролю рівня цукру в крові та зменшення відсотка жиру в організмі. Причому приблизно в таких же пропорціях, як це спостерігалося у чоловіків, які щодня витрачали по 45 хвилин на тренування в помірному режимі. Хочеться вірити, що одну хвилину в день для тренувань зможе знайти навіть дуже зайнята людина.

Джерело: МедікФорум