Хороша новина полягає в тому, що вам не потрібно перенапружуватись у тренажерному залі, щоб вилікувати похмілля.

Лікар поділилася своїми мудрими порадами про те, як позбутися похмілля, щоб ви могли якнайбільше насолоджуватися своїм днем.

Ви не помиляєтеся, якщо вважаєте, що з віком ваше похмілля стає лише гіршим. Здатність організму переробляти алкоголь може погіршуватися з віком. Погіршення похмілля пов’язане із зменшенням запасів важливого білка, званого алкогольдегідрогеназою, який допомагає розщеплювати алкоголь, пише Express.

Крім того, багато людей п’ють менше і менш регулярно, коли стають старшими, і тому, коли вони проводять велику ніч на випивці, вони переносять її набагато гірше.

Заповнюйте електроліти та пийте воду

Головний біль і нудота, які часто супроводжують похмілля, можуть бути викликані зневодненням. Алкоголь посилює вашу потребу в сечовипусканні, змушуючи вас втрачати більше рідини. Лікар має просте рішення цих недуг: пийте воду.

Але в нього є менш відома підказка. Вона рекомендує їсти продукти з високим вмістом калію. Багато симптомів похмілля пов’язані не тільки з нестачею води в організмі, але і з низьким рівнем електролітів.

«Широко відомо, що вживання алкоголю блокує вироблення гормону, який допомагає вашому тілу утримувати воду, що призводить до зневоднення та втрати електролітів, таких як калій та натрій. Вживання на наступний день продуктів, що містять калій, таких як банани, апельсини, абрикоси, грейпфрутова падь та диня, листова зелень, шпинат, броколі, картопля, гриби та горох, допоможе зменшити похмілля та заповнити втрату електролітів, змушуючи вас одужувати швидше».

Крім продуктів, багатих на калій, вживання в їжу продуктів, багатих на вітамін С, також може допомогти.

Наявність здорової дози вітаміну С у вашому організмі до та після вживання алкоголю може допомогти запобігти або зменшити тяжкість похмілля, тому подумайте про включення деяких овочів, таких як броколі, брюссельська капуста, цвітна капуста, зелений та червоний перець чи напої. трохи свіжого апельсинового або томатного соку перед вечіркою і наступного дня.