Вчені стверджують, що запах пов’язаний з кольором волосся та шкіри, з психотипом і статурою людини. Деякі навіть стверджують, що блондинки пахнуть фіалками, а брюнетки – пряними мускусними запахами. Ми зібрали думки.

Вчені стверджують, що запах пов’язаний з кольором волосся та шкіри, з психотипом і статурою людини. Деякі навіть стверджують, що блондинки пахнуть фіалками, а брюнетки – пряними мускусними запахами. Запахи керують сексуальною поведінкою людини, хочемо ми цього чи ні. Відомо, що жіночі залози внутрішньої серекции виділяють гормони, які приваблюють чоловіків. Але в сучасному світі, де запахи накладаються один на одного, чоловік майже не чує цей збудливий аромат. Тому багато відомих фірм стали додавати в парфумерію екстракти статевих залоз ссавців.

Нюх і статева функція взаємно пов’язані. Під час близькості запах партнера збуджує. У свою чергу, від сексуального збудження загострюється чутливість до специфічних статевих ароматів.

“Чоловіки-брюнети схожі на імбир…”

Багато людей соромляться свого природного запаху і весь час заглушають його штучними ароматами. З чим це пов’язано? Виховання відношення до протилежної статі, вплив заборон, отриманих в дитинстві від батьків, відіграють тут не останню роль. Шкода, що багато соромляться свого тіла, в тому числі і його запаху.

У момент інтимних відносин я відчуваю свій запах, але він якийсь стидний, швидше, неприємний. Але як-то чоловік сказав мені: “Твій запах тіла для мене найкращий”. Після цього моя невпевненість і сумніви пішли, я стала сприймати себе спокійно.

За парфумами жінка часто ховається. “Я весь час кажу своїй дружині, – ділиться тридцятирічний Іван, – Не користуйся сьогодні парфумами, я люблю тебе, люблю, як ти пахнеш”. До цієї думки варто прислухатися всім жінкам.

Вчені стверджують, що запах пов’язаний з кольором волосся та шкіри, з психотипом і статурою людини. Деякі навіть стверджують, що блондинки пахнуть фіалками, а брюнетки – пряними мускусними запахами.

“Чоловіки-брюнети нагадують мені прянощі, – стверджує Ірина, за професією вона кондитер, – вони схожі на імбир, корицю і мускус, а також чорний запашний перець. Вони терпкі, гарячі, гіркуваті та вогняні. Спілкуватися з ним все одно, що натиратися гірким перцем. Може, це і корисно іноді, але це не мій тип”.

Благополучна пара: він – пекучий брюнет, вона – субтильна блондинка

Серед ваших знайомих напевно зустрінуться люди, особливо чутливі до запахів. “Я дуже люблю запах своєї дружини, – говорить Володимир, – з нею мені приємно обніматися, я ніби нею дихаю”. Це дуже благополучна пара: він – пекучий брюнет, вона – субтильная блондинка. В шлюбі вже п’ятнадцять років, але постійно обнімаються і цілуються, як в медовий місяць. Вчені досліджували це явище і прийшли до висновку, що ми шукаємо партнера, набір ДНК якого максимально відрізняється від нашого, тоді і діти будуть красивими і здоровими. А дороговказом тут служать запахи, які на підсвідомому рівні впливають на нас.

“Я дуже чутлива до запахів, – розповідає Віра, – мій чоловік “принюхал”, тобто полюбив мене, за запах, та й я теж дуже люблю, як він пахне. А от якщо людина пахне так само як і я, вона мені не подобається. Я знала кількох чоловіків дуже приємної зовнішності і з дорогими одеколонами, але це був “не той” запах, я можу почути його навіть під чоловічими одеколонами.

Як довела наука, феромони – це не запах поту, вони виробляються в області шиї і сосків, на маківці. Вони сигналізують про рівень сексуального збудження. На питання, як вони відчувають феромони, чоловіки і жінки відповідають приблизно так: “Пахне бажаною жінкою, але який це запах, назвати не можу” або “мені подобається запах сорочок мого тата, і я хочу собі чоловіка з таким запахом”. “Коли мій чоловік поїхав у відрядження, я діставала його светри та футболки і нюхала, мені було дуже приємно, навіть не хотілося їх прати”. Любити запах партнера важлива умова довгих і щасливих стосунків. Але це приходить не відразу.

секс і запах

Алергія на секс

“Після десяти років спільного життя, – розповідає Оксана, – умовності відпали. Для мене самий приємний запах – “мого чоловіка”. Я люблю, коли він пахне собою. Але так було не завжди. Лише з роками я поступово розкрила цю сторону сексуальних відносин з рідним чоловіком.

І ще – ми з чоловіком помітили такий пікантний факт: перед заняттям любов’ю, коли я налаштована на секс, я… чхаю.

Уявляєте, як це виглядає з боку: у найромантичніший момент, лунає банальне: “Ап-чхи!” Якщо б ми не знали один одного “як облуплених”, я б жахливо соромилася. А так ми просто весело сміємося. Чоловік іноді навіть запитує: “Що-то ти давно не чхала. В чому справа? Ми називаємо це “алергія на секс”. А причина в тому, що рецептори в носі реагують на активні речовини, які виділяються в організмі під час любовної гри. Після тридцяти років жінка досягає розквіту сексуальності, і в житті партнерів стає дуже важливий запах. Поступово чоловік і жінка, які давно разом, налаштовуються на близькість одного, певного, рідного запаху.

секс і запах

“Вона хоче змити з себе мої поцілунки…”

Запахи – це продовження наших тіл. Не обривайте їх, заглушаючи духами. Чоловік розповів, що після занять любов’ю дружина тут же біжить у ванну, і йому стає дуже прикро і гірко. “Замість того, щоб обійняти мене і полежати поруч, вона півгодини гримить тазами , і мене це бісить. Вона хоче змити з себе мої поцілунки”.

Відкидаючи природний запах партнера, ви відштовхуєте його від себе. Тут може грати роль і помилкова сором’язливість.
З іншого боку, дуже важливо, щоб запах виходив від чистого тіла.

“Тільки через п’ять років життя, – говорить Марина, – ми з чоловіком зрозуміли, як приємно разом йти в душ, мити один одного. Це підготовка до любові, і я зовсім перестала соромитися”.

Не секрет, що неприємний запах відштовхує від самої близької людини. Що робити? Вживати заходів. Купіть дезодорант для ніг або (ще правильніше) протигрибковий крем, якщо проблема не в цьому. У вашого коханого хворі зуби – ви повинні наполягти на візиті до стоматолога. До речі сказати, сімдесят відсотків пар не цілуються через неприємний запах. Тому у ваших інтересах зробити все для здоров’я коханої.

Хвора печінка мого знайомого давала про себе знати неприємним запахом з рота. Ніякі зубні пасти не допомагали. Дружина почала поїти його фруктовими та овочевими соками, включила в меню його улюблені фрукти, салати. Вже через тиждень від нього пахло свіжістю і полуницею.

Хоча подружжя раніше не цілувалися, чоловік був приємно здивований ніжністю дружини і її поцілунками. Але коли він поїхав на кілька місяців у відрядження і знову став харчуватися абияк, поганий запах відновився. На жаль, гарні запахи, як і добрі відносини, вимагають догляду і турботи. Намагайтеся тактовно перебудувати партнера, підказати і допомогти йому, а не ображати його різкими зауваженнями.

Брюнетка

“Жінки – відьми, вони все чують носом”

У чоловіків прекрасна пам’ять на запахи: “Ти мене взяла запахом”, “Я ніколи не забуду запах її поцілунків”, “Я люблю запах твого волосся”, “Мої жінки – відьми, вони все носом чують”. Запах здатний, як кажуть психологи, “заякорити” партнера, викликати ланцюг позитивних асоціацій і різко поліпшити настрій, створити потрібну атмосферу в одну мить.

Якщо ваш вечір вдався, і при цьому в будинку пахнув запах ароматичної свічки, то згодом, знову запаливши цю свічку, ви викличете в підсвідомості ланцюжок приємних асоціацій непомітно налаштуєтесь на романтичний лад. Позитивним “якорем” можуть бути запашна піна, ароматичні солі… Чоловіки звикають до створених жінкою запахів білизни, наприклад, якщо вона перекладає його лавандою або ялівцем.

Так задумано, що чоловіки більш чутливі до яскравих запахів партнерки; зате жінки виділяють ці запахи сильніше, ніж представники сильної статі. Але все ж найбільш збудливий аромат – це аромат тіла, без домішки духів, дезодорантів і пінок. Зі мною погодився б навіть Бонапарт, який писав Жозефіні з поля битв: “Прошу тебе, не мийся, я скоро повернуся”. Хоча навряд чи б Наполеону сподобалося, якщо б від його коханої тхнуло, як від спітнілого футболіста… Гігієни ще ніхто не відміняв.

Зв’язок між запахом і сексуальним потягом настільки тісний, що втрата нюху може загрожувати проблемами в ліжку. Звичайний нежить сильно знижує чоловіче лібідо. Бувають випадки, коли чоловіка, який скаржиться на статеву слабкість, відправляють на прийом до алерголога. Після “прочищення носа” статева сила до них поверталася.

Джерело: Likar.info