Фахівці вважають, що дотримуватися правильного раціону може кожен. Для цього потрібно тільки трохи постаратися.

Правильне і здорове харчування це ціла наука. Розібратися в цьому питанні самостійно складно. Однак є базові правила і секрети. Сьогодні ми поділимося з вами деякими з них.

По-перше, важливіше того, що ви їсте, скільки ви їсте. Як зазначають дієтологи, люди дуже часто зациклюються на своєму раціоні, при цьому практично не контролюють кількість з’їденого. Безумовно, те що ви їсте має значення, але якщо ви постійно переїдаєте – ніякий контроль раціону вам не допоможе.

По-друге, не можна виключати вуглеводи, потрібен баланс. Фахівці підкреслюють, що складні вуглеводи необхідні організму. Основне їхнє джерело – зернові культури. Перевагу варто віддавати цільнозерновим продуктам, головне пам’ятати про перше правило.

По-третє, причина зайвих кілограмів в перекусах. Багато хто не вважає за прийом їжі цукерку або печиво з чаєм, сухарики або чіпси з пивом. Список можна продовжувати нескінченно. А адже саме в перекусах і полягають зайві калорії. Якщо ви усвідомлюєте, що у вас є ця шкідлива звичка скористайтеся правилом зеленого яблука». Суть його в тому, що якщо вам захотілося перекусити, то дозвольте собі зелене яблуко. Носіть завжди з собою пару штук.

Раніше експерти розвінчали найпоширеніші міфи про здорову їжу.