Зараз багато дослідників вивчають вплив спецій на організм і вони приходять до висновку, що в них може ховатися секрет довголіття.

Американські дієтологи написали роботу, в якій узагальнили дослідження останніх років про спеції. На думку авторів, найкориснішою спецією є чорний перець. Як було встановлено, чорний перець допомагає захистити організм і продовжити життя.

Як показали дослідження, чорний перець “працює” відразу по багатьох фронтах. Перш за все, він допомагає регулювати метаболізм і травлення, причому, виходячи з поточних потреб організму. У чорному перці багато антиоксидантів, він допомагає виводити з організму зайву сіль, нормалізувати роботу судин. Речовини, що містяться в чорному перці, допомагають в профілактиці одних з найнебезпечніших хвороб-раку і тромбозу.

До речі, безліч корисних речовин містяться і в інших видах перцю – рожевому, чилі і так далі. Ви можете сміливо їсти їх, якщо не страждаєте захворюваннями слизової оболонки шлунково-кишкового тракту.

Ще одна дуже корисна спеція – імбир. Вже давно відомо, що імбир допомагає зміцнити імунітет, розігнати метаболізм, позбутися зайвого холестерину. А останні дослідження показали, що він ефективний у боротьбі з болем. Випробування показали, що вживання імбиру знижує больові відчуття на 22%. Що стосується протипоказань, то вони ті ж, що і у перцю – він володіє дратівливою слизову ефектів, а також може викликати алергію, але в рідкісних випадках.

Але є і спеції, які можна вживати без обмежень. Це куркума. В її складі є унікальна речовина, здатне вбивати ракові клітини. Зрозуміло, для лікування куркуму саму знизити рівень запалення в організмі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
5 СПЕЦІЙ, ЯКІ ДОПОМОЖУТЬ ВИВЕСТИ ТОКСИНИ З ОРГАНІЗМУ

ЯКІ ХВОРОБИ ЛІКУЮТЬ ПОПУЛЯРНІ ПРИПРАВИ ТА СПЕЦІЇ

ЛІКАРСЬКІ ТРАВИ ТА СПЕЦІЇ, ЯКІ ДОПОМАГАЮТЬ ЗНИЗИТИ ТИСК