Російський вчений Валерій Свистушкин вважає, що ГРВІ та інші простудні захворювання можна легко перемогти, слідуючи “правилом п’яти”, передає “VladTime”. За його словами, щоб впоратися з цими недугами, потрібні, зокрема, сало та секс. Свистушкин посилається на експеримент, проведений британськими вірусологами.

Вони з’ясували, що на першому місці у профілактиці хвороб стоять регулярні статеві контакти. У рамках експерименту добровольців розбили на дві групи. Одна група під час сезонної епідемії грипу і простудних захворювань займалася сексом в звичайному режимі, а друга – утримувалася від статевих контактів протягом приблизно двох місяців. У підсумку представники другої групи хворіли в два-три рази частіше.

На другому місці за значимістю виявилося сало та інші продукти, багаті жирними кислотами. Ці кислоти ефективно зміцнюють імунітет. Третє місце зайняв сон. Давно відомо, що на тлі недосипу імунний захист падає. Свистушкин пропонує додати до списку ще сонячне світло і спорт, які теж допомагають підтримати імунітет.

Джерело: meddaily