Всі ми щодня вживаємо звичні продукти, навіть не замислюючись про те, що насправді в них міститься. Давайте розберемо деякі з них.

1. Відкриває наш список солодка газована вода, а саме Кока Кола. Всім відомо, що користі для здоров’я вона не приносить. Божевільний вміст цукру в одній пляшечці 0,33 – аж 10 ложок, викликає звикання. Це добова норма для організму, але потрапляючи одним махом всередину є солодкою бомбою. Від надлишку цукру у людини відбувається блювотний рефлекс. Щоб це замаскувати, виробники додають фосфорну кислоту. І вуаля – напій вже не здається таким солодким, але при цьому ми благополучно на нього “підсаджуємося”.

Читайте також:  Гіпертонія: які популярні продукти можуть підвищити тиск, розповів кардіолог

2. Соняшникова олія не менш небезпечний продукт. У більшості олій використовуються генномодифіковані продукти, що ведуть до невідомих наслідків. Крім того, в олії містяться трансжири, що створюють грунт для купи небезпечних хвороб.

3. Всім відомо про штучні підсолоджувачі, що замінюють цукор. Але на ділі вони ще більш небезпечні і не зменшують ризиків захворювання на цукровий діабет, серцево-судинних захворювань, порушення обміну речовин та інших.

4. Ви замислювалися, чому молоко з магазину так довго не кисне? У ньому є ціла таблиця Менделєєва, а саме аміак, сода, цитрати і фосфати.

5. Цікаво для нашої уваги і арахісове масло. У ньому присутні комахи. Так-так, саме подрібнені комахи, так як в процесі очищення арахісу видалити їх усіх неможливо. Навряд чи це несе користь для нашого здоров’я.

Читайте також:  Вживання одного напою перед тренуванням може призвести до інсульту

Це лише невеликий перелік небезпечних продуктів. Сюди можна віднести і шкоду фаст-фуду, майонезу і томатної пасти, консервів і білого хліба.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News