Бронхіальна астма є однією з найбільш актуальних тем, що піднімається в медицині, оскільки це не просто захворювання, а серйозна медико-соціальна проблема суспільства, яка зачіпає навіть економіку.

Статистичні дані світу показують кількість страждаючих цією недугою. Сьогодні це 235 мільйонів чоловік, а діти займають значну частину. Більше 80 % випадків фіксується у віці до 6 років. Це пов’язують з незрілістю організму, особливо дихальної та імунної систем, що не може не впливати на загальну якість життя.

Фармакологія пропонує безліч препаратів для лікування астми, призначення яких полегшує стан здоров’я і блокує гострі напади.

Онлайн-аптека Klikis обслуговує жителів України. Тут можна придбати необхідний товар або замовити його у виробників.

Причини виникнення бронхіальної астми

Відповідь на це питання неоднозначна. Механізм розвитку захворювання у всіх різний, але дослідники припускають, що на те є безліч причин. Спадковість – основна з них.

Спровокувати перші симптоми можуть:

  • підвищені фізичні навантаження;
  • схильність до алергічних реакцій;
  • перенесені вірусні захворювання.

Безпосередній контакт з дратівливими речовинами медики називають найпоширенішою причиною. Це пилок рослин, шерсть і пір’я тварин, комахи, цвіль і банальна побутова пил. Тютюновий дим, лаки та фарби, а також хімічні ароматизатори займають не останнє місце. У цьому ж списку прийом лікарських препаратів і перенесені інфекційні захворювання, стреси, вживання харчових продуктів і багато іншого.

Щоб виявити причини і зробити точні призначення, звертайтеся до фахівців, а купити необхідні ліки ви зможете в онлайн-аптеці https://klikis.com/.

Вся серйозність захворювання

Кашель, хрипи, задишка та ядуха, які супроводжуються загальним нездужанням, головним болем, запамороченням, зміною кольору шкіри і тахікардією – основні симптоми. При постановці діагнозу лікар-пульмонолог призначає рентген, спірографію, комп’ютерну томографію та ряд інших досліджень, які дозволяють виключити захворювання голосових зв’язок, пневмонію та бронхіт.

Курс лікування зазвичай складається з двох видів терапій. Контролююча і симптоматична. Спочатку призначаються медикаменти для щоденного прийому, що дозволяють підтримувати рівень захворювання на поточному етапі і не припустити прояв симптомів. Але важливо розуміти, що при гострих нападах потрібна термінова допомога. Симптоматична терапія має на увазі призначення бронохіліков швидкої дії. Вони миттєво знімають спазми.

Швидка допомога при астмі

Асортимент онлайн-аптеки пропонує кращі засоби для лікування астми

Слідкуйте за новими надходженнями в усіх категоріях товарів. На сторінках Klikis ви зможете не тільки зробити замовлення необхідних ліків, а також оформити їх поставку в той аптечний пункт, який географічно буде до вас найближчим. Не виключена можливість резервувати препарати. Якщо в даний момент якихось товарів немає в наявності, ваше замовлення відправиться до виробника, а постачальники доставлять його в найкоротші терміни.

Користуючись послугами онлайн-сервісу Klikis, пам’ятайте про необхідність консультуватися з лікарем. Займатися самолікуванням небезпечно для здоров’я. Кожен препарат, який потрапив до вас, повинен прийматися тільки під контролем фахівців.

*На правах реклами