Чиста вода вважається найкращим напоїв повсякденного раціону, але якщо ви хочете чогось більшого, спробуйте ці корисні напої-вони дають заряд енергії, прискорюють обмін речовин, а також в деякій мірі допомагають знизити вагу. 

Зелений чай. Його головна перевага – високий вміст антиоксидантних речовин поліфенолів, здатних запобігати певні види раку (наприклад, рак молочної, передміхурової залози). Дослідження також показують, що напій перешкоджає різкому підвищенню рівня цукру в крові після їжі, що може бути особливо корисно для людей, які страждають діабетом 2 типу. Захищаючи від занадто швидкого засвоєння вуглеводів, зелений чай запобігає накопиченню жиру, сприяє зниженню ваги.

Кокосова вода. Фахівці рекомендують цей напій через велику кількість калію, що міститься в ньому. Даний мінерал грає життєво важливу роль в підтримці здорового серцебиття і регуляції артеріального тиску. Крім того, калій грає роль регулятора обміну речовин, його низький рівень в організмі асоціюється з підвищеним вміст глюкози в крові, а здорове споживання калію, в свою чергу, знижує ризик метаболічного синдрому, однією з ознак якого є ожиріння.

Лимонна вода. Є ефективним підсилювачем імунітету: дві столові ложки лимонного соку, змішані зі склянкою води, дають організму приблизно 14 мг вітаміну С – дуже корисної речовини для прискорення метаболізму і зниження ваги. Даний вітамін бере участь в окислювально-відновних процесах, надає позитивний вплив на різні види обміну речовин (білковий, вуглеводний, холестериновий). Вживаючи вітамін С, ми домагаємося скорочення кількості адипоцитів-жирових клітин.

Буряковий сік. Буряк є потужним джерелом фолієвої кислоти, магнію, нітратів, що перетворюються в оксид азоту, що допомагає знизити кров’яний тиск і поліпшити кровотік. З’їдена перед тренуванням, вона підвищує витривалість, сприяє зміцненню м’язів. Буряковий сік експерти називають ідеальним напоєм для підвищення імунітету і метаболізму. 

Несолодке молоко. Різні молочні продукти, в тому числі саме молоко, ефективно сприяють прискоренню обміну речовин. Цей ефект обумовлений високою дозою кальцію, одного з кращих природних жироспалювачів. Вважається, що споживання молочних виробів три рази в день здатне прискорити обмін речовин до 70%.

Джерело: freundin, thehealthsite