Жир на животі особливо впертий, але існують натуральні засоби – спалювачі, що прискорюють його плавку в ході метаболічних процесів. Про це повідомляється на порталі Freundin.de.

Чай матчу. Являє собою порошок, в який подрібнюються цілі листя деяких видів зеленого чаю, роблячи цей натуральний продукт найбагатшим джерелом антиоксидантів. Напій вдвічі прискорює спалювання жиру в області живота за рахунок стабілізації рівня інсуліну – гормону, чий високий рівень в організмі перешкоджає втраті жиру.

Олія чорного кмину. На Сході своїми цілющими властивостями вона славиться більше 1300 років. Завдяки своїм цінним поживним речовинам олія зміцнює організм, прискорює розщеплення їжі на окремі компоненти, активізує природне виведення токсинів. Цей натуральний засіб можна приймати в чистому вигляді (як олію холодного віджиму), змішувати з овочевими соками. За словами фахівців, продукт “є реальним стимулятором обміну речовин, знижує рівень цукру в крові, робить позитивний вплив на кишкову флору і весь процес травлення”.

Яблучний оцет. Вранці змішайте склянку теплої води зі столовою ложкою яблучного оцту, додайте трохи меду, – пити натщесерце. Оцтова кислота, що міститься в ньому, очищає кишкову флору і вирівнює рН в організмі. Дослідження японських вчених, опубліковане в Journal of Agricultural and Food Chemistry, доводить: кислота цього натурального засобу запускає роботу генів, які виробляють білки, що розщеплюють жири.

Риб’ячий жир. Його вживання знижує рівень ліпідів в крові, висока частка омега – 3 жирних кислот сприяє втраті жирових відкладень, причому прискорює спалювання вісцерального жиру – найбільш небезпечного, який липне до внутрішніх органів в області живота.

Насіння льону. Як і риба, воно багате омега-3 кислотами, які здатні розщеплювати вісцеральний жир і пригнічувати запалення. До того ж даний спалювач жиру багатий клітковиною, яка стимулює кишкову діяльність.