Дуже прості і навіть приємні способи «знищити» наслідки улюбленого десерту або навіть цілої вечері!

Якщо немає ніяких гормональних порушень, а резистентність до інсуліну в нормі, найпростіший спосіб схуднути — це витрачати більше калорій, ніж отримуєш. Можна домогтися цього, урізуючи калорійність щоденного раціону, а можна спалювати більше «запасених» калорій. Розповідаємо, як легко і непомітно спалити 100 і більше калорій!

Прибирання

Одне тренування в спортзалі цілком може замінити звичайне прибирання: протирання пилу, робота з пилососом, миття підлог в результаті обійдуться вам як мінімум в 200 калорій.

Дискотека

Найприємніший спосіб скинути зайві кілограми-це танці. Всього одна вечірка з друзями на тиждень – і ви можете спалити від 200 до 500 калорій! А задоволення і емоції — і зовсім без рахунку!

Шопінг

Ще один рутинний обов’язок, котрий насправді допомагає нам підтримувати форму. 45-хвилинний шопінг “коштує” нам 100 калорій. Якщо ж ви при цьому інтенсивно приміряєте новий одяг, то можете сміливо списувати зі свого «рахунку» ще 50.

Караоке

Ще один спосіб поєднати приємне з корисним – провести вечір в караоке. Причому чим веселішими будуть замовлені пісні, тим краще: адже година співу допомагає спалити 140 калорій, а кожні двадцять хвилин сміху — ще 70.

Зіграти в “крокодила”

Знаменита гра, яку точно знають всі, хто був студентом — відмінна можливість не тільки повеселитися і відчути близькість з друзями, але і трохи схуднути. Чим складніші слова або поняття ви загадаєте, тим більше зусиль доведеться витратити, щоб за допомогою шаради пояснити їх іншим учасникам. Прекрасна розвага для вечірки!

… і в настільні ігри

Ми не дуже розуміємо, як це працює, але інтелектуальні настільні ігри теж допомагають спалювати калорії: всього 2 години скребла “коштують” 200 калорій. А ще – розвивають мозок і допомагають протистояти віковій деменції.