Медики нагадали п’ять правил, які допоможуть скинути зайву вагу протягом декількох місяців. При цьому особливих зусиль докладати не потрібно.

Головним правилом є скорочення споживання солі. Її краще замінити спеціями, так як вони активізують метаболізм і допомагають організму спалювати жир. Так, сильним жироспалюючим ефектом володіють перець чилі, гірчиця і імбир.

По-друге, потрібно повністю відмовитися від цукровмісних напоїв. Відомо, що цукор в рідкому вигляді дуже швидко засвоюється організмом, а це сприяє росту жирової тканини.

По-третє, для успішного схуднення потрібен здоровий повноцінний сон протягом 7-9 годин. Це відновлює гормональний баланс в організмі.

Четвертим правилом є ранній обід. Медики радять обідати до 15.00 години, так як це відповідає біологічному ритму організму.

По-п’яте, потрібно збільшити кількості білка на сніданок. Медики не рекомендують снідати солодкими булочками і взагалі швидкими вуглеводами.

Експерти нагадують, що зайва вага – це причина високого артеріального тиску і рівня цукру в крові. Ожиріння може спровокувати, в тому числі, рак печінки, простати, товстої кишки, нирок і молочних залоз. І найнебезпечніше скупчення жирових мас в області живота.

Якщо у жінки ожиріння, то у неї в сім разів підвищується ймовірність виникнення раку матки, у два рази підвищується ризик розвитку раку стравоходу, на 30 % — раку товстої кишки.