Деякі люди встають вранці з ліжка і вітають прийдешній день посмішкою і бадьорим настроєм, але іншим потрібні зовнішні стимулятори, щоб трохи підбадьоритися. Дієтологи назвали продукти, які відмінно підійдуть вам для приготування сніданку, якщо ви ставитеся до другої групи.

100%-й цільнозерновий хліб

Вітаміни в цьому продукті, як показали дослідження, допомагають організму засвоювати вуглеводи, які, в свою чергу, є надійними постачальниками енергії. Вітамін B, який міститься в цільнозерновому хлібі допомагає справлятися зі стресом і сприяє поліпшенню настрою протягом дня.

Авокадо

Авокадо є багатим джерелом фолієвої кислоти, дефіцит якої може бути причиною депресії. Цей фрукт також містить велику кількість антиоксидантів, які також можуть захищати вас протягом дня від поганого настрою.

Читайте також:  Які продукти наповнюють енергією

Копчений лосось

Ця червона риба містить велику кількість жирних кислот омега-3, які відомі своїми корисними якостями і протизапальними властивостями. Також вони позитивно впливають на здоров’я клітин мозку і знижують ризик легкої депресії.

Чорниця

Флавоноїди, що містяться в чорниці, можуть покращувати ваш емоційний стан. Тому цю ягоду можна сміливо включати в список продуктів для сніданку.

Гриби шиїтаке

Ці гриби є хорошим джерелом вітаміну D, який успішно знижує ризик розвитку депресії. На сніданок дієтологи рекомендують обсмажувати шиїтаке з овочами, які можна подавати як гарнір до тосту з лососем, авокадо і томатами.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News