Лікар Катерина Волкова: вживання теплої води є одним із простих способів, що допомагають стати стрункішими.

Лікар Волкова розповіла, що допомагає добитися схуднення без голодувань. Фахівець повідомила, що людям, які хочуть скинути зайві кілограми, потрібно збудувати свій добовий раціон таким чином, щоб організм не відчував голодних мук.

Волкова підкреслила, що для схуднення не потрібно надто сильно урізати кількість їжі та калорій – їхній серйозний дефіцит може лише нашкодити.

«Я проти голодувань, це не працює. Якщо ви обмежуєте себе у харчуванні, то завжди буде нова прибавка у вазі», – сказала медик.

За словами фахівця, людям, які худнуть, потрібно регулярно снідати і харчуватися так, щоб значна частина добової норми калорій вживалася в першій половині дня.

Ще одна порада лікаря – пити воду. Волкова пояснила, що іноді як почуття голоду відчувається потреба організму рідини. Тому, відчувши приплив апетиту, корисно випити теплої води – якщо через 20 хвилин голод не вщухне, можна поїсти.

Також лікар порекомендувала вживати достатню кількість жирів – «жири є джерелами побудови статевих та стресових гормонів, без яких схуднення неможливе».