Мало хто двічі замислюватиметься про те, щоб закип’ятити чайник для чашки чаю. Але ці повсякденні заняття можуть бути набагато складнішими для людини з деменцією і можуть стати подарунком, коли справа доходить до постановки діагнозу.

Це відбувається через проблеми з розпізнаванням предметів чи людей, пише Express.

Впізнавання — проблеми з впізнанням людей чи розумінням того, навіщо призначені предмети», — це ознака, що може передувати втраті пам’яті в людей з лобно-скроневою деменцією — однією з видів деменції. Наприклад, розуміння того, що чайник використовується для кип’ятіння воду або що пульт дистанційного керування керує телевізором.

Лобно-скронева деменція, або ЛВД, є рідкісним типом деменції. Вважається, що він не перевищує одного з 20 всіх випадків деменції. Хоча це зазвичай вражає людей віком від 45 до 64 років, воно також може вражати людей різного віку.

Його може бути важче виявити, ніж інші форми деменції, оскільки симптоми можуть сильно відрізнятися від втрати пам’яті і сплутаності свідомості, які ми можемо асоціювати з більш поширеними типами деменції.

Людям з ЛВД може бути важче ковтати, є, спілкуватися, у них можуть виникнути труднощі з контролем сечового міхура чи кишківника у міру того, як симптоми стають серйознішими. У деяких людей можуть виникнути проблеми з рухом, подібні до тих, які спостерігаються при хворобі Паркінсона.