Вчені прийшли до висновку, що перегляд різдвяних фільмів робить людей спокійнішими і щасливішими, а також допомагає зміцнити відносини з другою половинкою.

Британські фахівці порадили всім дивитися різдвяні фільми не тільки під час новорічних свят, але і протягом усього року. Вони прийшли до висновку, що такі фільми благотворно позначаються на здоров’ї і кліматі в сім’ї. А значить допомагають жити довше!

Вчені провели дослідження, яке показало, що різдвяні фільми не тільки дарують відчуття свята – вони дійсно допомагають людям відчути себе щасливими. І не тільки в період канікул, а в будь-який час року. Різдвяні фільми допомагають боротися зі стресом і занепокоєнням.

Чому? Всі ці фільми занурюють глядача в красивий життєствердний світ, де добро і любов обов’язково перемагають всі негаразди. Після перегляду багато випробовуваних сказали, що їм захотілося жити радісно, проводити більше часу з близькими і дарувати радість оточуючим.

Але і це ще не все. Перегляд різдвяних фільмів з другою половинкою допоможе зміцнити стосунки. Це відбувається завдяки тому ж ефекту щастя, посиленому тим, що ви переживаєте його з коханою людиною.

Тому, якщо день не задався – сміливо включайте добрий різдвяний фільм і налаштовуйтеся на хороше. До речі, багато різдвяних фільмів призначені для сімейного перегляду – запросіть дітей і відпочиньте разом.