ГоловнаНовини Здоров'яРоздільні ліжка названі ключем до сімейного щастя

Роздільні ліжка названі ключем до сімейного щастя

Сон в окремих ліжках – секрет не тільки щасливих взаємин, але і міцного здоров’я. До такого висновку прийшли дослідники.

Роздільні ліжка

Сон на окремих ліжках зовсім не означає проблем в подружніх відносинах, навпаки, це ключ до більш міцного здоров’я і стійким ставленням. До такого висновку прийшли дослідники з Великобританії. Вони встановили, що кожна шоста пара вибирає роздільний сон зовсім не тому, що не виносить один одного, а саме через бажання нормально висипатися. Дійсно, це досить складно зробити, якщо твій партнер голосно хропе, перевертається і штовхається в ліжку, або просто часто постає для походів в туалет. До речі, в деяких західних країнах навіть існує таке словосполучення, як «сонне розлучення». Як нескладно припустити, це розпад сім’ї через те, що подружжя не здатне спати в одному ліжку.

Читайте також:  Користь кабачків: вміст поживних речовин і профілактика захворювань

Напевно, не дивний і той факт, що замовником даного дослідження виступила компанія з виробництва матраців. Втім, деякі експерти погодилися з висновками дослідження. Наприклад, відомий британський сомнолог доктор Ніл Стенлі (Neil Stanley) займається подібного роду науковими дослідженнями протягом 35 років. І майже весь цей час він не тільки спить у різних ліжках зі своєю дружиною, але і в різних кімнатах, будучи одним з найактивніших прихильників такого способу життя в світі.

У 2005 році він став організатором експерименту, при якому партнери носили спеціальний девайс, що оцінює кількість їх рухів у сні і пробуджень. Результати показали, що коли один партнер починав крутитися, другий майже завжди робив те ж саме. В результаті, було встановлено, що 35% всіх порушень сну викликані рухами і звуками, які виробляють партнери. Ну а то, наскільки негативний вплив неякісний сон надає на здоров’я людини і на його відносини, багатьом з нас добре відомо.

Читайте також:  Їжа для збереження молодості шкіри і продукти, які додадуть вік

Джерело: The Daily Mail

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News