Провівши п’ять років у статусі дівчини футбольної зірки Кріштіану Роналду, супермодель Ірина Шейк залишилася одна – ЗМІ повідомили про те, що пара розпалася. З’ясувалося, що розрив відбувся з ініціативи футболіста. Роналду прийняв рішення розлучитися з Іриною, так як у неї не склалися стосунки з його матір’ю.
[ads1] 

Португальське видання Correio da Manha повідомило про те, що спортсмен і супермодель сильно посварилися незадовго до Нового року. Інсайдер стверджує, що футболіст організував вечірку-сюрприз на честь 60-річного ювілею матері в рідній Португалії, – але Ірина відмовилася скласти йому компанію і поїхати туди разом з ним. Суперечка парочки з цього приводу переросла у бурхливу сварку. «Вони так сильно посварилися, що Новий рік він відзначав удвох з сином», – повідомило джерело.
 
Скориставшись можливістю подумати на самоті, Кріштіану прийняв рішення розлучитися з моделлю, інформує іноземний таблоїд. «Це була остання крапля, у них і так вже досить давно все було складно», – пише видання.
 
Воно нагадує, що у матері футболіста, Марії Долорес душ Сантуш Авейру, з самого початку відносини з красунею складалися не кращим чином. У дружині сина вона бачить жінку, орієнтовану на сімейність, а в Ірини, на її думку, інші пріоритети.
 
Нагадаємо, що Роналду разом зі своєю матір’ю виховує сина, якого спортсмену в 2010 році народила невідома жінка (її ім’я футболіст приховує). Саме в супроводі мами Кріштіану з’явився на церемонії вручення премії «Золотий м’яч» в Цюріху.

Відзначимо, що Ірини Шейк на цьому заході не було, і в своїй промові після отримання нагороди футболіст також не згадував про неї, хоча при цьому дякував за підтримку матір і сина.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
10 РОКІВ НАЙНЕБЕЗПЕЧНІШИЙ ЕТАП ШЛЮБУ

ПСИХОЛОГИ: ЖІНКИ ПЕРЕЖИВАЮТЬ РОЗСТАВАННЯ ЛЕГШЕ ЧОЛОВІКІВ

ЯК ПОСТАВИТИ КРАПКУ В СТОСУНКАХ?