Чебрець, залишається популярним засобом у рамках народної медицини. Експерти відзначають, що ця рослина має безліч корисних для здоров’я людини властивостей.

Летючі ефірні олії в чебреці можуть похвалитися антисептичним ефектом. Крім того, він забезпечує знеболюючий та заспокійливий ефект. У складі чебрецю міститься велика кількість вітамінів та мінералів, важливих для коректного функціонування всього організму, включаючи кровоносну систему.

За рахунок включення рослини в повсякденний раціон можна досягти підвищення концентрації докозагексаєнової кислоти, необхідної для нормальної роботи нирок, серця та мозку.

Корисним чебрець буде і при запальних недугах, що зачіпають бронхи, горло та ротову порожнину. Використовувати її можна також для інгаляцій.

Чай із чебрецем сприяє зміцненню імунітету та зниженню шкідливого впливу стресу. Зазвичай на склянку води кладуть дві чайні ложки сухого чебрецю і дві – свіжого.

Трава заливається окропом, а потім необхідно закип’ятити ще раз, настояти протягом 5 хвилин і процідити. Смак у такого напою приємний, можна додавати в нього мед, лимон або корицю, що зробить чай ще кориснішим.