Чебрець, залишається популярним засобом у рамках народної медицини. Експерти відзначають, що ця рослина має безліч корисних для здоров’я людини властивостей.

Летючі ефірні олії в чебреці можуть похвалитися антисептичним ефектом. Крім того, він забезпечує знеболюючий та заспокійливий ефект. У складі чебрецю міститься велика кількість вітамінів та мінералів, важливих для коректного функціонування всього організму, включаючи кровоносну систему.

За рахунок включення рослини в повсякденний раціон можна досягти підвищення концентрації докозагексаєнової кислоти, необхідної для нормальної роботи нирок, серця та мозку.

Корисним чебрець буде і при запальних недугах, що зачіпають бронхи, горло та ротову порожнину. Використовувати її можна також для інгаляцій.

Читайте також:  Названо шкідливі поєднання продуктів та ліків

Чай із чебрецем сприяє зміцненню імунітету та зниженню шкідливого впливу стресу. Зазвичай на склянку води кладуть дві чайні ложки сухого чебрецю і дві – свіжого.

Трава заливається окропом, а потім необхідно закип’ятити ще раз, настояти протягом 5 хвилин і процідити. Смак у такого напою приємний, можна додавати в нього мед, лимон або корицю, що зробить чай ще кориснішим.