Іноді запаморочення є нормальним і природним явищем. Однак лікарі розповіли, в якому випадку варто звернутися до лікаря і забити тривогу.

Запаморочення часто є симптомом незначних захворювань або побічним ефектом ліків, пише Express. Але, кажуть фахівці, до такого стану необхідно ставитися з особливою увагою.

Час від часу у багатьох виникає відчуття запаморочення. За словами фахівців, це одна з найпоширеніших причин, по якій дорослі звертаються до лікаря, але в більшості випадків такий стан нешкідливий. Запаморочення може включати в себе відчуття порушення рівноваги, слабкості і відчуття обертання речей навколо.

Приклади станів, що викликають запаморочення, включають вушні інфекції, мігрені, зневоднення і теплове виснаження. Іншими проблемами, які можуть призвести до запаморочення, є стрес, тривога, низький рівень цукру в крові через діабет, залізодефіцитна анемія та морська хвороба.

Якщо у людини паморочиться голова, коли він раптово встає або сідає, це, ймовірно, пов’язано з раптовим падінням кров’яного тиску, пояснюють експерти. Якщо в тандемі з запамороченням з’являється дзвін у вухах, можливо, це говорить про проблеми з внутрішнім вухом.

Фахівці підкреслюють, що нудота разом із запамороченням можуть вказувати на лабіринтит – запалення внутрішнього вуха, гнійне або негнійне. Двоїння в очах, затуманений зір або оніміння кінцівок або особи часто говорять про закупорених артеріях.