Американські антропологи з Єльського університету прийшли до висновку про те, що якщо сучасні жінки зацікавлені в материнстві і потомстві, їм потрібно знижувати планку своїх очікувань від життя і враховувати існуючі реалії.

Дослідження, яким керувала професор антропології Марсія Інхорн, показало: в 70 країнах світу жінок з освітою на університетському рівні більше, ніж чоловіків. Якщо ці жінки хочуть бачити поруч із собою супутника до пари, не менш освіченого й інтелектуально розвиненого, потрібно приготуватися: на цьому шляху їх спіткає розчарування. На всіх бажаючих таких чоловіків просто фізично не вистачить, застерегли фахівці.

Їх думка така: розумним жінкам у сучасному світі варто знижувати запити і не чекати все життя такого ж розумного чоловіка, якщо вони хочуть мати сім’ю.

«Розумних чоловіків на планеті не вистачає. Якщо жінки хочуть знайти партнера, з яким у них можуть бути діти, їм треба придивлятися не тільки до інтелектуалів», – заявили дослідники.

Нагадаємо, днями вчені прокоментували той факт, що населення Землі перевалило за 7 мільярдів, перевищивши цей поріг на 600 мільйонів чоловік. На думку представників науки, подібне зростання людської популяції на планеті згубний, так як ресурси Землі не розраховані на такий численний біологічний вид. 7 мільярдів – це максимум, який може прогодувати наша планета.

Джерело: МедікФорум