Багато людей, особливо діти, скептично ставляться до рослинних продуктів. Однак фахівці нагадали про їх властивості, які можуть комплексно зміцнити організм і наблизити до довголіття.

Не всі готові включати в щоденний раціон овочі – наприклад, брюссельську капусту. Експерти вважають, що особлива нелюбов до неї з боку дітей і підлітків викликана гіркуватим смаком продукту. Відраза до гіркого і кислого, в свою чергу, є інстинктом самозбереження, особливо тому, що багато токсинів мають схожі смакові профілі, пише Food.news.

Щоб побороти нелюбов до брюссельської капусти, фахівці рекомендують готувати салат з нею в складі. У блюдо також пропонується додати мигдаль, родзинки і пармезан. Можливо тоді, вважають експерти, дитина не буде чинити опір, а його раціон стане більш корисним.

Читайте також:  Названа найбільш корисна зелень

Відзначається, що одна чашка вареної брюссельської капусти містить близько чотирьох грамів клітковини, яка допомагає регулювати рівень цукру в крові і покращує травлення. Крім того, харчові волокна допомагають живити «хороші» бактерії в кишечнику, здатні підвищити настрій і імунітет, а також мають протизапальні властивості.

Такий же обсяг брюссельської капусти містить більше 150% мінімальної добової норми вітаміну С. Це необхідна поживна речовина діє як антиоксидант, підвищує імунітет і зміцнює здоров’я очей, покращує засвоєння заліза і грає вирішальну роль у виробленні колагену для здорової шкіри.

Брюссельська капуста багата корисними антиоксидантами. Результати одного дослідження показали, що учасники, які споживали принаймні дві чашки брюссельської капусти в день, зменшували рівень пошкоджень на клітинному рівні на 30%.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News