Існує простий і ефективний спосіб того, як зробити заняття спортом більш продуктивними. Для цього в спортзалі або просто при пробіжках на свіжому повітрі нам потрібно змагатися.

З кожним роком кількість українців, які купують абонементи в спортзали, стабільно зростає, як зростає й кількість фітнес-центрів. На жаль, багато з нас відвідують ці заклади, просто віддаючи данину моді. Іншими словами, люди приходять хвилин 5-10 провести на бігових доріжках, попіднімати незначні ваги, поплавати в басейні і зробити цілу серію селфі на тлі симпатичного фітнес-обладнання. Природно, що такого роду заняття не дають рівним рахунком ніякої користі здоров’ю людини. Ось чому необхідно зробити походи в спортзал або заняття спортом на свіжому повітрі максимально продуктивними.

Читайте також:  Чим небезпечні лісові гриби та як уникнути отруєння?

Одним з найбільш ефективних способів цього є елементарна змагальність при заняттях спортом. Якщо ви відвідуєте спортзал або виходите на пробіжку з друзями або родичами, то буде дуже правильним почати змагатися один з одним, встановлюючи нові особисті рекорди. Але вихід є і для тих, хто ходить в спортзал в самоті. Все більша кількість власників подібних закладів переходять на змагальну систему, дозволяючи власникам абонементів змагатися один з одним. Приміром, зробити якомога більшу кількість підходів в тиждень, пропливати певні відстані в басейні на час або ставити інші рекорди.

Природно, що мова не йде про спроби поліпшити олімпійські рекорди або змагатися з професійними спортсменами. Досвідчені інструктори дозволяють розвивати змагальність між собою людям, які мають приблизно схожі характеристики і досвід занять спортом. Спостереження показують, що змагальність привертає інтерес у відвідувачів спортзалу не до селфі і тому подібної нісенітниці, а до справжніх тренувань, а значить, вона зміцнює їх здоров’я і подовжує життя.

Читайте також:  Вживання цих продуктів підвищує ризик розвитку раку кишківника на 29%