Зараз Японія знаходиться на другому місці по тривалості життя: в середньому, в країні висхідного сонця, люди живуть близько 83 років. А про вічно струнких і молодих японок ходять незвичайні легенди.

У чому ж секрет мешканок цієї прекрасної країни? Мабуть, варто почати з любові до себе. Японські жінки їдять тільки здорову їжу, люблять спорт і особливу увагу приділяють своїй зовнішності.

У Японії їдять досить багато, але побачити товсту місцеву жительку – рідкість. Вся справа в тому, що в раціоні японців багато морепродуктів, круп, риби, овочів, фруктів і бобових. Причому, все це високої якості. Якщо на стіл подається гаряче, риби або м’яса в страві буде приблизно тридцять відсотків, решта – овочі. Салати в основному заправляють рослинним маслом або соєвим соусом.

Читайте також:  Що відбувається з тілом, якщо щодня гуляти

До правильного харчування дітей у цій країні привчають з самого дитинства. У школах дієтолог складає таблицю з харчування, тому батьки в курсі, чого і в якому обсязі варто їсти їх дитині.

Крім того, японки приймають вітаміни. В основному, до складу Бадів входять екстракти женьшеню, імбиру, червоного перцю, пребіотики і обов’язково – порція клітковини.

Якщо в Україні дівчата воліють загар і пересушують свою шкіру під палючими променями сонця, то японки не виходять на вулицю без кремів з захистом від УФ-променів в будь-яку погоду.

Своє тіло дівчини цієї країни пестять і плекають. І в догляді використовують багатоступінчасте очищення, а також – незмивні маски. Обов’язкове правило японок: всі засоби повинні бути однієї фірми і однієї лінійки. Вся справа в тому, що кожен наступний засіб посилює дію попереднього.

Читайте також:  Пластичний хірург розповіла, як можна замінити хірургічне втручання косметологією