Енергія, бадьорість, сміливість духу і позитивний настрій. Здається, що цей образ зовсім не про вас? А що якщо ми скажемо, що цю думку можна поміняти? Правда, для цього потрібно зовсім трішечки постаратися.

Сьогодні ми розкриємо п’ять цікавих способів, як залишатися сильним і енергійним протягом усього дня. Беріть на замітку!

Розставте пріоритети

Коли ми говоримо про наявність енергії, то потрібно зрозуміти, для чого вона нам потрібна – виконання навіть рутинних справ здатне перетворитися в проблему, якщо не будете досить активні і сповнені сил. Тому вкрай важливо правильно планувати свій день. Для цього користуйтеся будь-яким зручним інструментом-гугл-документи, блокноти, таблиці, спеціальні програми.

Неможливо впоратися з поточною роботою без списку завдань, розподіленого відповідно до пріоритетів. В ідеалі потрібно користуватися матрицею Ейзенхауера, коли всі завдання діляться на термінові, важливі, нетермінові або неважливі. При цьому краще не ділити майбутні справи на особисті і робочі, адже все це потрібно, а вступ в конфлікт взагалі не потрібно.

Читайте також:  Вчені розповіли, що збільшує ризик смерті серед чоловіків

Працюйте в ритмі

Ритмічна робота, тобто з перервами, дозволить не зашорити свідомість, не втратити енергії і залишитися в тонусі з ранку і до вечора. Постарайтеся чергувати легкі і складні робочі завдання, влаштовувати між ними перерву, не бійтеся відпочивати. Але у всьому знайте міру! У гонитві за бажанням залишатися енергійним і сильним ви можете забутися і заотдихаться. Роботу все-таки кидати не слід!

Створіть ефект фіксації

Як часто ви ловите себе на думці, що о 12:00 чекає важлива зустріч, а до цього часу ви нічого не можете робити, весь час прокручуючи майбутні деталі в голові? Або з нетерпінням чекаєте гостей, які повинні прийти тільки через кілька годин, а ви все ніяк не можете заспокоїтися?

Читайте також:  Чим допомагає мозку навчання іноземним мовам

В такому випадку ідеальний ефект фіксації. Тобто потрібно зафіксувати час важливої події, залишити собі час в календарі на підготовку до нього, а весь інший час займатися іншими справами, які не менш важливі. Забийте свій календар іншими подіями.

Створюйте потрібне навколишнє середовище

Як правило, навколишні нас обставини набагато сильніше нас. Якщо в морозилці буде велике відро морозива, його ви і з’їсте. Тому логічно купувати маленький пломбір на паличці, отримати менше калорій і задовольнити свою потребу в солодкому.

Те ж саме можна сказати і про енергійність. Наприклад, піти на спорт простіше, якщо вже зібраний рюкзак, куди ви з вечора поклали кросівки, форму і пляшку для води. Так з ранку у вас буде менше приводів піти на зворотну.

Читайте також:  Чому не виходить заснути: 6 поширених причин нічної проблеми

Слухайте музику

Підбадьоритися і повернути енергійність допоможе музика. Знайдіть для себе такі мелодії, які в вас пробуджують ці сили. Наприклад, музика зі студентства, коли ви були молоді, сильні, сповнені життя. Дуже ймовірно, що музика поверне в вас ті ж почуття і ви станете набагато енергійніше.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News