Корейські жінки часто виглядають молодшими за свій вік. Секретами краси з ними ще в ранньому віці діляться матері, бабусі, тітки та сестри. Щоб виглядати молодше за свої роки, необов’язково робити пластику та інші операції, можна дотримуватися як мінімум п’яти звичок.

Їсти продукти, багаті на пробіотиків

Кореянки додають у свій щоденний раціон пробіотики, наприклад, кімчі, щоб призводити до балансу кишкову флору, тим самим допомагаючи всьому тілу залишатися здоровим. Пробіотики та здоровий кишечник борються із запаленнями, що викликають ранні ознаки старіння – зморшки. Однією з причин дисбалансу кишкової флори є вживання цукру та алкоголю. “Ферментовані продукти мають відмінні антиоксидантні та протизапальні властивості”, – говорить доктор медичних наук Крейг Крафферт.

Захищати шкіру на шиї

Процедура догляду за шкірою обличчя повинна застосовуватись і до шиї. Важливо, щоб ваша шия була зволожена та захищена від шкідливих ультрафіолетових променів. Якщо ця зона не отримує достатнього догляду, вона видає вік. Шкіра на шиї швидше покривається зморшками і стає в’ялою.

Правильно очищати шкіру обличчя

Найважливішим кроком перед сном є видалення макіяжу та щоденних забруднень, наприклад, пилу з вулиці, вважають кореянки. Не потрібно мити обличчя в душі, використовуючи гарячу воду, досить теплої або холодної води. Для очищення не можна використовувати засоби з агресивними речовинами у складі, спиртом та SLS, особливо якщо шкіра чутлива. Після очищення обличчя обов’язково потрібно зволожити.

Захищати шкіру від сонця

Сонячні промені негативно позначаються на шкірі, приводячи до зморшок та пігментних плям. Тому кореянки з юного віку щодня наносять на шкіру та захист SPF. Навіть якщо у косметиці є SPF, сонцезахисний крем широкого спектру краще наносити окремо перед макіяжем, пише SoulStory.

Не пити через соломинку

Будь-який рух м’язів, що повторюється, викликає появу небажаних ліній на шкірі. Якщо часто пити рідини через соломинку, згодом довкола рота з’являться зморшки.