Психолог та сексолог Лорі Мінц назвала п’ять способів, як ненав’язливо запропонувати партнеру зайнятися сексом. Її поради нерішучим коханцям наводить Men’s Health.

Мінц наголосила, що абсолютно нормально відчувати збентеження, пропонуючи зайнятися сексом. Вона пояснила, що в такі моменти людина боїться отримати відмову і стає вразливою. Щоб уникнути необхідності прямо говорити про інтимну близькість, сексолог порадила почати з невербальних сигналів — обіймів та поцілунків. Ще один хороший спосіб – писати еротичні записки або онлайн-повідомлення.

При цьому Мінц вважає, що найефективніше не натякати на секс, а чесно розмовляти про нього. Вона попередила, що розмовляти на такі теми краще за межами спальні. «Розкажіть один одному, як вам подобається починати секс. Також домовтеся про спосіб м’яко відмовлятися від нього», – дала вона пораду.

Читайте також:  Продукти, які зміцнять ваш імунітет у сезон грипу та застуди

Сексолог додала, що можна дати партнеру зрозуміти своє бажання за допомогою нагадування про загальні еротичні спогади. «Кажіть про себе. Наприклад, скажіть, що згадували якийсь момент із вашого сексуального життя і були б раді повторити його прямо зараз», — каже Мінц. Також вона вважає, що на інтимну близькість можна натякнути компліментами.