Серцевий напад, який називається з медичної точки зору інфарктом міокарда, може викликати раптове здавлювання грудної клітки, залишаючи невелику можливість для лікування. У поодиноких випадках запобіжні ознаки можуть з’явитися за кілька місяців до нападу. За словами експертів, ті, хто хоче дізнатися, чи вони знаходяться в групі ризику, можуть шукати підказки в рисах особи.

У ранніх дослідженнях вчені виявили зв’язок між безліччю рис обличчя та підвищеним ризиком проблем із серцем. Отримані дані свідчать про те, що залисини, відкладення холестерину на повіках та в щілинах мочки вух можуть свідчити про ризик серцево-судинних захворювань.

Дані показали, що серед учасників, у яких виявлялися три з чотирьох з цих ознак, 57 відсотків страждали на серцеві захворювання.

Було зазначено, що люди з відкладеннями холестерину на обличчі можуть страждати від дуги рогівки, коли відкладення холестерину змінюють колір ока, на зовнішніх краях рогівки з’являється каламутно-біле, сіре або блакитне непрозоре кільце.

Проте промовистими рисами обличчя були відкладення холестерину на повіках і залисини у чоловіків.

Медичний директор Oliolusso Моніка Вассерманн прокоментувала:

«Деякі залисини, залисини, складки на мочках вух, підвищене облисіння та відкладення холестерину на обличчі можуть вказувати на те, що ви схильні до більш високого ризику серцевих захворювань, таких як інсульт і серцеві напади. Хоча немає чітких доказів зв’язку кожної ознаки з підвищеним ризиком серцевих захворювань, більшість досліджень вважають, що ці особливості можуть виникати через спадкові гени або зміни в гормонах організму».

Високий рівень тестостерону як у чоловіків, так і у жінок може викликати різні симптоми, такі як надмірне оволосіння обличчя та тіла, агресія та безпліддя.