Деякі країни світу можуть похвалитися дуже смачною, але вбивчою за своєю калорійністю кухнею. Українська кухня, до речі, теж одна з них – один торт «Київський» чого вартий. Експерти склали список країн, де турист може провести чимало чудових обідів та вечерь, але повернутися додому із зайвими кілограмами.

Чехія

Тут гостей пригощають запеченою рулькою, кнедликами або утопенцями, соковитими та солодкими десертами. Калорійність цих національних чеських страв часом просто переходить усі межі.

Німеччина

У Німеччині серед нездорових національних страв – свиняча рулька, ковбаски та сосиски, шницель, картопляний салат, шварцвальдський вишневий торт. Часто при приготуванні м’ясних делікатесів використовується свинина. Як у Чехії, у Німеччині воліють запивати їжу пивом, яке також досить калорійне. А от овочів та фруктів у раціонах чехів та німців мало.

Бельгія

Бельгія відома, насамперед, шоколадом, вафлями та картоплею фрі. І невипадково – тут ці страви їдять на кожному кроці.

Угорщина

Велику кількість людей із зайвою вагою можна зустріти в Угорщині. Коли ви покуштуєте традиційні угорські страви – гуляш, м’ясо по-будапештськи, запечені макарони з м’ясом – ви зрозумієте, чому.

Аргентина

Аргентинці люблять брутальну їжу, що складається в основному з м’ясних та борошняних продуктів. Як один з провідних світових постачальників мармурової яловичини, Аргентина і в національному меню віддає перевагу червоному м’ясу.