Черговий міф про «жіночі» якості розвінчали вчені з США – їхні експерименти показали, що представниці слабкої половини людства не так вже й слабкі насправді. Автори психологічного дослідження стверджують: на розрив відносин з партнером жінки реагують менш емоційно, ніж чоловіки.
 

Реакції на розставання з партнером у жінок і чоловіків емоційно різні, якщо порівнювати глибину і тяжкість переживань з даного приводу. Про це заявили фахівці, які вивчали тривалість постлюбовної депресії у представників двох статей.
 
З’ясувалося, що дівчата після розриву відносин відчувають себе набагато впевненіше чоловіків. Психологи кажуть, що це обґрунтовано бажанням жінок помститися кривдникам, що розбили їм серце.
 
Різницю в чоловічих і жіночих емоціях в момент любовної драми допомогли встановити експерименти під керівництвом професора Кемерона Джаза. У них взяли участь по 50 чоловіків і жінок, які нещодавно пережили розрив з коханими, при цьому окремо підкреслюється, що всі учасники експерименту до його початку відчували справжнісінькі важкі почуття та емоції, пов’язані з розставанням.
 
У ході експерименту його учасникам слід було пофліртувати з незнайомою людиною, за що вони отримували певну винагороду. За словами психологів, жінки активніше чоловіків бралися за таке завдання, вникали в роботу, і набагато краще потім справлялися. Сильна половина, навпаки, була схильна до депресії. «В основному, ті хто розбив їм серце назавжди залишаються в пам’яті як ідеальні жінки», – коментують фахівці. Виявилося, що близько 40% чоловіків на завданні навіть не змогли підійти до незнайомки і зав’язати розмову для знайомства.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
РОЗБИТЕ СЕРЦЕ ВИЛІКОВУЄТЬСЯ ЗА ОДИН МІСЯЦЬ

ЯК ПОСТАВИТИ КРАПКУ В СТОСУНКАХ?

СУМНІ ПІСНІ ЛІКУЮТЬ ВІД НЕЩАСЛИВОГО КОХАННЯ