Газета Daily Star опублікувала результати цікавого дослідження, згідно з яким французів назвали найкращими коханцями в Європі, а фіни виявилися неважливими майстрами у справі сексуальних утіх. В опитуванні на одному з європейських сайтів знайомств взяли участь більше 10 тисяч жінок, на їх думку і заснований даний рейтинг.
[ads1] 

Жінкам, які регулярно відвідують сайт знайомств, пропонувалося оцінити чоловіків з різних країн не тільки за рівнем їхньої майстерності в ліжку, але і за такими критеріями, як наявність почуття гумору, привабливої зовнішності, витривалості, яка у них вимова і яка в цілому романтична обстановка в країні .
 
У підсумку французькі чоловіки взяли золоту медаль – їх визнали гуру в питанні сексуального задоволення жінок. Срібло дісталося іспанцям, які розділили свою нагороду зі шведами. На третьому місці виявилися жителі Португалії, які зовсім недалеко позаду себе залишили італійців.
 
На п’ятому місці в рейтингу розташувалися відразу три країни – Великобританія, Німеччина і Данія. Голландці та норвежці розділили шосту позицію – їх порахували трохи менш досвідченими спокусниками. А замикають це розмаїття сексуальних уподобань – чоловіки з Фінляндії.

«Культурне розмаїття Європи, як магніт притягує жінок з усього світу. Подорожуючи, вони дізнаються, в якій країні живуть найкращі коханці, і це відбувається незалежно від віку », – прокоментував представник сайту, на якому проводилося дане дослідження.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
НЕБАГАТІ ЧОЛОВІКИ – НАЙКРАЩІ КОХАНЦІ

Читайте також:  Які генетичні захворювання здатні викликати рак

ЧОМУ ЧОЛОВІКИ ЗАЙМАЮТЬСЯ СЕКСОМ?

ЧОЛОВІКИ І ЖІНКИ ФЛІРТУЮТЬ ПО-РІЗНОМУ