Цей відомий дієтолог стверджує, що її дієта на 82% складається з жиру, але вона все одно є здоровою і стрункою. Експерт вважає, що людство даремно побоюється жирних продуктів, оскільки за епідемію ожиріння відповідають вуглеводи.
[ads1]

Протягом кількох десятиліть люди уникали жирної їжі, коли намагалися схуднути і домогтися стрункої фігури. Вважалося, що насичена вуглеводами дієта є найбільш успішною у справі боротьби із зайвою вагою. Але останнім часом в розпорядженні науки з’являється все більше доказів того, що такий підхід є неправильним.

У книзі відомого британського дієтолога доктора Труді Дикан описується її власний підхід в системі живлення. Ця жінка дотримується дієти, що складається з продуктів з насиченими жирами. Книга грунтується на результатах численних досліджень, проведених останнім часом, і присвячених цьому питанню. Вони показують, що не існує ніяких доказів ролі насичених жирів у розвитку інфарктів та інсультів.

На думку доктора Дикан, саме насичені жири забезпечують тривале відчуття ситості у людини, що знижує потребу перекусів і переїдання. Дієта, яка містить велику кількість вуглеводів навпаки, стимулює виробництво специфічного гормону інсуліну, який веде до набирання зайвої ваги. Більше того, надмірна кількість вуглеводів в організмі конвертується в жир, який облягає внутрішні органи.

“У розпорядженні вчених з’являється все більше доказів того, що дієта з низькою кількістю вуглеводів і великою кількістю жирів корисна для здоров’я, – говорить доктор Дикан. – На жаль, ми досі чуємо про те, що кількість жирної їжі в раціоні потрібно скорочувати. Однак я вже багато разів доводила всю неправильність цього судження, в тому числі і на самій собі. Крім того, я консультувала пацієнтів з діабетом, яким допомогла схуднути і нормалізувати здоров’я на дієті з низькою кількістю вуглеводів і великим числом жирних продуктів. на жаль, ці пацієнти все одно повідомляли мені про те, що лікарі продовжують радити їм вживати багато вуглеводів і мінімум жирів. Нам потрібно зламати цю точку зору, через яку людство переживає епідемію ожиріння.”

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:
МЕДИКИ ПОВІДОМИЛИ, ЯК ВЖИВАТИ ЖИРНІ ПРОДУКТИ З МЕТОЮ СХУДНЕННЯ

ЖИРНА ЇЖА ЗАХИЩАЄ ВІД ОЖИРІННЯ

МЕДИКИ РОЗПОВІЛИ, ЧОМУ НЕБЕЗПЕЧНО ЇСТИ ВНОЧІ