Одна з порад фахівців – треба відмовитись від алкоголю.

З віком підтримувати стрункість або скидати зайву вагу стає складніше. Жінкам, які після 40 років хочуть стати стрункішими, важливо контролювати присутність у своєму раціоні деяких продуктів – про це виданню Eat This, Not That! розповіла шеф-кухар Девін Олександр.

Експерт зазначила, що для підтягнутої фігури потрібен білок, саме з його споживанням пов’язане нарощування та зміцнення м’язів. Крім того, споживання білка асоціюється з добрим метаболізмом.

Жир в області після 40 років особливо швидко накопичується в області живота завдяки вживання спиртних напоїв, доповнила Девін Олександр. Бажаючим схуднути спеціалістка порекомендувала відмовитися від алкоголю.

«Алкоголь має високу калорійність, до того ж його часто вживають із жирними, солодкими та солоними закусками, які заважають процесу схуднення».

Також стати стрункішою жінкам після 40 років допомагає пиття води – щодня слід приймати по кілька склянок. Кількість вуглеводів у раціоні є ще однією проблемою, яка має бути вирішена, якщо хочеться позбутися надлишків жиру, особливо на животі.

«Скоротіть споживання крохмалистих вуглеводів, щоб зменшити потяг до цукру та уникнути переїдання. Знайдіть для себе кілька улюблених десертів, які не містять багато вуглеводів чи цукру», – поділилася порад експерт.

Одним із кращих замінників цукру шеф-кухар вважає ягоди.