Гаразд? Ніхто ж не їсть після шести? Ну, добре, ніхто не їсть після шести. Але, хіба мало, раптом ви ляжете спати о 6:15, і тоді вам стане в нагоді наш добра порада про те, що можна їсти перед сном…

Дослідження, опубліковане в Journal of Clinical Sleep Medicine стверджує, що вченим вдалося розкрити секрет хорошої вечері перед сном. Такого, щоб «слоники по животу» всю ніч не топталися.

Вона дуже проста

Що краще їсти перед сном? Корисно їсти продукти з високим вмістом клітковини і низьким рівнем насичених жирів і вуглеводів. Тобто салатик і стакан кефіру, ну, може бути, ще яйце некруто без хліба — і у вас буде здоровий ситий сон. (Ситий? Та вони знущаються?)

Читайте також:  На ризик розвитку хвороб серця може вказати розмір талії

І навпаки, цукри і насичені жири з низьким рівнем клітковини будуть заважати вам спати і подіють на вас збудливо. Це, до речі, гарна новина, якщо у вас запланована дуже романтична ніч і спати ви не збиралися і так.

Але в цілому: прости печенюшка з шоколадом, не плач бутерброд з ковбасою — я теж вас ніжно люблю, але не в цей раз. Побачимося вранці.

Ах так. Для тих хто вирішив все-таки піти на харчовий злочин проти своєї талії: поганий сон буде прямо впливати на ваше бажання наїстися завтра солодкого і мучного. І це теж доведено дослідженнями. Ось таке замкнуте коло, і розривати його потрібно прямо з вечора.

Читайте також:  6 кращих способів позбавитися від неприємного запаху пахв

Джерело: Good Housekeeping

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News