Вплив високих температур може збільшити ризик серцевих захворювань, викликаючи перевтому серця. Щоб звести до мінімуму ризик перегріву, у палючій погоді найкраще не пити три напої.

Перегрів зазвичай виникає в результаті тривалого фізичного навантаження за високих температур, що збільшує ризик потенційно смертельних теплових ударів. Але, на думку експертів, це також може створити значне навантаження на серце. Три порції можуть погіршити проблему, перешкоджаючи проходженню води з травної системи в кровотік.

Теплова хвороба зазвичай проявляється у три стадії, починаючи з судом, що виникають внаслідок втрати необхідної води та натрію. Це зневоднення в кінцевому підсумку призводить до теплового виснаження, яке є попередником теплового удару. Це може бути небезпечно для людей з хронічними захворюваннями, включаючи проблеми із серцем, пише Express.

При високих температурах серце працює сильніше і б’ється швидше, щоб допомогти тілу позбутися тепла.

Вплив високої температури не лише збільшує ризик теплового виснаження та теплового удару, але також може створити особливе навантаження на здоров’я серця. Це може збільшити ймовірність серцевих нападів, серцевих аритмій та серцевої недостатності.

“Зміна клімату дає нам ще й безпрецедентну спеку, яка може бути смертельною, особливо для людей із серцевими захворюваннями. Я раджу випивати не менше восьми унцій води кожні 20 хвилин у спеку. Ніколи не чекайте, поки вам захочеться пити”, – додає лікар .