Фітотерапія – це використання рослинних компонентів для лікування та відновлення організму після перенесеної хвороби. Більшість пацієнтів вважає, що використовувати фітотерапію для лікування раку не варто, проте не все так однозначно. Традиційна медицина дійсно заперечує ефективність рослинних речовин, хоча деякі сучасні медичні центри, наприклад, Target https://www.clinic-target.com/uk, успішно використовують фітотерапію для лікування різних видів раку у поєднанні з іншими новітніми методами для досягнення одужання хворих.

Деякі рослини містять сполуки, здатні впливати на ракові клітини. Крім того, вони мають антиоксидантні, нефропротекторні, гепатопротекторні та інші корисні властивості. Фітотерапія почала розвиватися ще в Давньому Китаї, користувалася попитом в Японії, Індії та інших країнах. Зараз її ефективність підтверджена багатьма дослідженнями. 

Рослинні компоненти все частіше використовуються для виготовлення ліків проти раку. Фітотерапія може застосовуватися самостійно на етапі одужання або в комплексі з іншими методиками. Проте самолікуванням займатися не варто, адже це може не просто не дати бажано результату, але й нашкодити. Комплекс рослин повинен обирати кваліфікований фахівець індивідуально для кожного пацієнта.

В яких випадках використовується фітотерапія для лікування раку?

Рослини для лікування злоякісних пухлин можуть успішно використовуватися в різних випадках:

  1. Для «відмовних» пацієнтів. Якщо хірургічне втручання не може бути проведено, а для променевої та хіміотерапії є серйозні протипоказання, фітотерапія використовується для симптоматичного лікування. Рослини допомагають полегшити стан хворого, а також продовжити його життя.
  2. При проведенні хіміотерапії або променевої терапії. Фітотерапія допомагає подолати побічні ефекти методів, позбутися анемії, відновити роботу імунітету, баланс вітамінів та мінералів. Крім того, рослинні компоненти позитивно впливають на роботу печінки, нирок та інших внутрішніх органів, які страждають від опромінення чи великих доз агресивних препаратів.
  3. Під час реабілітації після радикального лікування. Фітотерапія прискорює відновлення організму після використання традиційних методів лікування онкологічних захворювань, оскільки рослини виводять токсини, чинять антиоксидантну дію, стимулюють кровотворення та ін. Більшість із них мають протипухлинну дію. Використання лікарських рослин дозволяє значно знизити ризик рецидиву.

В сучасній онкології фітотерапія може застосовуватися при підготовці до оперативного втручання або як замісна терапія при протипоказаннях до використання традиційних препаратів.

Як використовується фітотерапія в онкології?

При лікуванні злоякісних пухлин лікарські рослини для кожного пацієнта обираються окремо, до того ж вони можуть використовуватися самостійно або з хіміотерапією. Кожна схема застосування має свої особливості.

При проведенні хіміотерапії рекомендовано приймати препарати, які містять екстракти аїру, артишоку, імбиру та інших рослин. Вони не лише допомагають попередити можливі побічні дії, легше їх перенести, але й підсилюють протипухлинний вплив, тому результати терапії зазвичай кращі.

Самостійно фітотерапія в онкології застосовується у випадках, коли рак був виявлений на пізній стадії, тому операція та інші традиційні методики не можуть використовуватися, або ж радикальне лікування не дало бажаних результатів. Лікарські рослини приходять на допомогу й у випадках, коли організм хворого дуже виснажений, а тому захворювання продовжує прогресувати. Досить часто в таких ситуаціях фітотерапія зміцнює організм, що згодом дозволяє додати один препарат для хіміотерапії.

Детальніше про особливості застосування фітотерапії в онкології можна за посиланням https://www.clinic-target.com/uk/fitoterapiya-raku/. І пам’ятайте: самолікування є небезпечним для вашого здоров’я!

*На правах реклами