Дивитися на час, розуміючи, що пройшли години, а не хвилини, – це один із способів продовжити ваше страждання. Замість цього може допомогти одна порада, рекомендована Американською асоціацією сну.

«У ліжку, якщо ви прокидаєтеся більш ніж на 10 хвилин, встаньте з ліжка і сядьте в кріслі, поки не відчуєте сонливість», – заявила Американська асоціація сну.

Щоб сприяти асоціації між вашим ліжком і сном, це допомагає усунути будь-яку іншу зв’язок між ліжком і активністю (крім сексу).

Наприклад, бажано ніколи не дивитися телевізор і не читати в ліжку. Є певні речовини, яких слід уникати перед сном, наприклад алкоголь, кофеїн і нікотин.

Читайте також:  Лікарі назвали небезпечні захворювання, які виявляються погіршенням зору

Напої з кофеїном включають каву, темний чай, газовані напої та енергетичні напої.

Щоб допомогти вам заспокоїтися перед сном, прийміть гарячий душ або ванну, послухайте заспокійливу музику або щось ще, що Вас розслабляє поза ліжком.

Американська асоціація сну додала, що створення ритуалу перед сном допоможе вам швидше заснути в майбутньому. Складання графіка гігієни сну має на увазі засипання (якщо можливо) і пробудження в один і той же час.

Коли справа доходить до спальні, можуть допомогти додаткові реквізити, такі як обтяжені ковдри, дифузори ефірної олії і тьмяне освітлення.