Зарубіжні медики розповіли, що відбувається з організмом при вживанні часнику. Однією з переваг продукту є профілактика хвороби Альцгеймера.

Як відзначили лікарі, часник містить безліч корисних для організму речовин, серед яких калій, кальцій, фосфор, вітаміни групи В і С, селен, марганець, йод і ефірні олії. Особливо продукт корисний для профілактики і зниження тяжкості захворювань, таких як грип і застуда. Постійне його вживання при цьому нормалізує артеріальний тиск, що важливо для людей з гіпертонією. У списку достоїнств також зниження рівня “поганого” холестерину.

Часник містить антиоксиданти, які захищають клітини від пошкодження, що сприяє зменшенню ризику розвитку хвороби Альцгеймера та інших нейродегенеративних захворювань. В кінцевому рахунку трав’яниста рослина збільшує тривалість життя за рахунок благотворного впливу на загальні причини хронічних хвороб.

Серед інших переваг вживання часнику: поліпшення фізичної працездатності людей, які страждають захворюваннями серця, протистояння розвитку злоякісних новоутворень, позитивний вплив на статеву функцію чоловіків, стимулювання процесу травлення.